Fotot nga paparazzi/ Pas rrobave firmato, Agron Çela ndryshon edhe ‘look’

fotot nga paparazzi pas rrobave firmato agron cela ndryshon edhe lookPrej shumë muajsh kemi vënë re se deputeti i Partisë Socialiste për qarkun e Shkodrës ka bërë një ndryshim radikal në ‘look’.

agron cela (5)

Agron Çela është shfaqur për muaj me radhë në Parlament me veshje firmato dhe ndryshe nga shumë kolegë të tij, jo vetëm që nuk i ka fshehur markat e luksit, por i ka ekspozuar masivisht.

agron cela (4)Me pantallona, xhaketa, këpucë apo edhe kostume, Çela na ka zbuluar se është një ndjekës i mirë i markës së Guçit. E tashmë që ka konsoliduar stilin e tij me veshje mijëra euroshe, deputeti ka ndërhyrë edhe në pamjen e tij.

agron cela (3)Pas shumë kohësh, ai u shfaq në Parlament me një mjekër të rritur. Duket se është ky imazhi i ri i deputetit, që mund të themi është frymëzuar ndoshta edhe nga kryeministri Rama. Jemi shumë kurioz për ta ndjekur në vijim deputetin, për të parë ndryshimet që ai do të sjellë.

agron cela (2)

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts