FOTOT/ Përfshihen nga zjarri zyrat e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë

Një zjarr i ka përfshirë disa zyre të Institutit të Mjekësisë Ligjore të Kosovës në Prishtinë mëngjesin e së martës. Zjarrfikësit janë parë në vendin e ngjarjes duke punuar për ta shuar zjarrin. Zjarri i ka përfshirë disa zyre në katin e dytë të ndërtesës së Institutit si dhe pjesën e çatisë mbi to. Nuk […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts