FOTOT/ Tifozja e Lacios nuk përmbahet pas fitores, poston e zhveshur dhe tërbon ndjekësit

Ish-moderatorja, modelja dhe aktorja filandeze, Ana Falki e cila prej vitesh jeton në Itali, nuk e ka fshehur kurrë se është një tifoze e çmendur e skuadrës së Lacios.

ana falki 4

Pas çdo fitore të skuadrës kryeqytetase, Ana mahnit tifozët me foto provokuese, ku ekspozon linjat e saj trupore.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, teksa Lacio fitoi me Krotonen 3-2 në kampionat. Ana Falki pas fitores së Lacios, ka postuar një foto në profilin e saj, ku shfaqet e zhveshur tërësisht, teksa mbulon gjoksin me një shall bardhekaltër.

NAAA

“Dielli është rikthyer të ndriçojë në kryeqytet falë putrës së Panterës Kaisedo”, shkruan Ana në foton e postuar.

ANA FALKI 3ANA FALKIAna FalkiFalki Ana 5

PANORAMASPORT.AL

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.