FOTOT/ Vetëvrasja e 12-vjeçares në Pogradec, nëna e saj përfundon në spital në Greqi

Emisioni ‘Me zemër të hapur’ në News24, të gazetares Evis Ahmeti ka risjellë sërish në vëmendje historinë dramatike të 12-vjeçares, e cila u gjet e varur në një kasolle në një fshat të Pogradecit. Mësohet se nëna e saj, ka përfunduar në spital në Greqi, nga dëshpërimi për ngjarjen e rëndë.

Siç shihet nga fotot e publikuara nga emisioni, nëna shfaqet e shtrirë në një shtrat spitali, ndërsa mbahet në gjumë nga mjekët.

Vajza jetonte me babain, pasi nëna ishte ndarë nga ai 6 vite më parë.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts