FOTO+VIDEO/ Brojës i ndryshojnë numrin, shikoni pamjet nga dhomat e zhveshjes së Shqipërisë para ndeshjes me Spanjën


Shqipëria do të luajë ditën e sotme përballë Spanjës në një ndeshje miqësore në stadiumin e Real Sociedadit. Një sfidë ndaj një kundërshtari mjaft prestigjioz dhe shumë të vështirë.

bandicam 2022-03-26 18-19-23-594

Kanë dalë pamjet e para brenda dhomës së zhveshjes së Kombëtares sonë. Risi bën fakti tek fanellat, më saktë tek numrat. Armando Broja ka ndryshuar numrin që do të mbajë veshur, me yllin kuqezi që do veshë numrin 9, pasi më parë ka mbajtur numrin 17.

Nga debutuesit e Shqipërisë, mesfushori Kristjan Asllani do të mbajë fanellën me numrin 19.

bandicam 2022-03-26 18-19-25-826

bandicam 2022-03-26 18-19-28-123

bandicam 2022-03-26 18-20-12-194

bandicam 2022-03-26 18-19-43-218

bandicam 2022-03-26 18-19-59-074

bandicam 2022-03-26 18-19-30-578

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.