FOTO+VIDEO/ Dëbora pushton Shqipërinë, shtyhen ndeshjet e Kategorisë së Parë
Korabi-Tomori dhe Pogradeci-Butrinti janë dy sfidat e Kategorisë së Parë, të cilat janë shtyrë për një datë të pacaktuar për shkak të dëborës që ka pushtuar lindjen e vendit.

kategoria-e-pare-1

Siç shikohet dhe në foto dhe video, kushtet për të luajtur janë zero. Dëbora po mundohet të pastrohet nga fusha, por asgjë nuk mund bëhet për sfidat e nesërme.

Gjatë ditëve në vijim pritet dhe një njoftim se kur këto sfida do të luhen.

271748567_767898130845439_5820244027946735891_nPamje nga stadiumi i Korabit, Peshkopi

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.