FOTO+VIDEO/ Festoi përpara syve të tij, Konte “thumbon” Tuhelin: Ishe me fat që s’të pash, ndryshe…


Çelsi dhe Totenhemi u ndalën në barazim 2-2 në “Stamford Bridge”, por vëmendjen më të madhe të kësaj ndeshjeje e mori sherri midis trajnerëve të dyja skuadrave.

tuhel konte 2

Në momentin kur “Blutë” kaluan në avantazh për të dytën herë me golin e Xhejms, Tomas Tuhel vendosi të festonte duke vrapuar përpara Kontes për ta provokuar.

Për këtë gjest të gjermanit, ish-trajneri i Interit vendosi ta “thumbonte” me anë të një postimi në Instagram, ku shkruante: “Ishe me fat që s’të pash… kur bëre vrapimin, ndryshe do ta kishe merituar vërtetë…”, ku përdorte dhe fytyrat duke qeshur.

13232

Të dy trajnerët u ndëshkuan me karton të kuq në fund të takimit, pasi u përplasën dhe njëherë gjatë shtrëngimit të duarve.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *