FOTO+VIDEO/ Levandovski & Co. zbarkojnë në “Air Albania” për të përgatitur duelin me kuqezinjtë
Përfaqësuesja polake ka mbërritur në drekën e sotme në Tiranë ku do të luajë sfidën eliminatore të Botërorit 2022.

245009394_399475025106523_6360128255930331538_n

Polakët, ashtu siç planifikohej, kanë zhvilluar gjatë pasdites edhe një seancë stërvitore në stadiumin “Air Albania” për t’u ambientuar me terrenin e lojës në këtë impiant ku fusha është rindërtuar në muajt e fundit.

Për Levandovski & Co., një orë stërvitje ka shërbyer më shumë për përgatitje fizike për ndeshjen dhe për njohjen e ambientit, pasi trajneri Sousa i kishte mbyllur që në Poloni përgatitjet taktike të ekipit.

244526193_198054552407653_270742282160633834_n 244169429_194716196013308_7909168105793220139_n 244371350_293214359313316_1278529520629845685_n 244165006_293552009015063_3602073774166770165_n 245173950_643330257104937_782726247320817387_n 244384702_629752108028420_6815269241319457589_n 245062113_952127902181465_7478434718915863505_n 243919648_1245735765899288_4807898448990666892_n 244464964_645997766381079_412120154253106935_n 245092995_616923666332878_8444459332192812969_n 244501629_2167358403402804_999332313959461225_n 243679687_866064520738345_3835271438356184057_n

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.