FOTO+VIDEO/ Mesazh kundër Ukrainës?! Koreografia e tifozëve serbë bën namin në rrjetet sociale


Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në ndeshjen mes Cverna Zvezdës dhe Partizanit të Beogradit. Vendasit fituan me rezultatin 2-0, pro ajo që bërë bujë ishte koreografia e tifozëve në fillim të ndeshjes.

serbi

Në të duket një varrezë dhe pas saj një sfond me ngjyrat e shtetit të Ukrainës. Teorikisht koreografia duhej t’i drejtohej kundërshtarëve në fushën e  lojës, por ngjyrat e zgjedhura i referohen ngjarjeve që po ndodhin në Ukrainë.

Videoja e këtij momenti po bën bujë nëpër rrjetet sociale.

serbi2

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.