FOTO+VIDEO/ Në vigjilje të Kuvendit të Berishës, Basha drekë pune me kryetarët e degëve të PD-së. Zhvendosen në këmbë drejt selisë blu

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar ditën e sotme një drekë pune me kryetarët e degëve të kësaj force politike në rrethe.

Pas përfundimit të drekës, siç shihet dhe në fotot e mëposhtme, kryedemokrati së bashku me krerët e degëve janë zhvendosur drejt selisë së Partisë Demokratike.

Teksa kryedemokrati Basha po zhvendosej drejt selisë blu, Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazmend Bardhi dhe zëdhënësja e grupit demokrat Ina Zhupa, përmes një konference të përbashkët për shtyp bën me dije se 69% e delegatëve kanë firmosur pro mbajtjes së Kuvendit Kombëtar më 18 dhjetor.

pd pd2 pd3 pd4 pd5 pd6 pd7 pd8 pd10 pd12 pd13 pd15

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.