FOTO+VIDEO/ Të pasme bombastike, 20 milionë fansa “të çmendur” pas tifozes së Realit

Demi Roz vijon të trondisë rrjetin me publikimet e saj.Modelja nga Birmingemi numëron rreth 20 milionë ndjekës vetëm në “Instagram”, të cilët admirojnë fotot e seksbombës britanike.

pjimage (23)

Me gjoksin shpërthyes dhe të pasmet bombastike, Demi mbetet një prej femrave më të suksesshme dhe më të preferuara.

27-vjeçarja njihet gjithashtu edhe si një tifozë e gjigantëve të Realit të Madridit.

1

3

0

34

4

5

6

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.