FOTO+VIDEO/ Vrapoi si e çmendur në fushë pa bluzë, i fejuari i tifozes vendos të ndahet me të

Në një ndeshje regbi në Australi, një tifozë vendosi të hynte pa bluze në fushë duke vrapuar si e çmendur vetëm me reçipeta.

1233

Forcat e sigurisë e ndaluan vetëm duke e shtrirë në tokë tifozen, e cila nuk kishte ndërmend të ndalonte.

Duket se pas kësaj, ajo u detyrua të ndahej dhe nga i fejuari i saj, i cili në një mesazh i shkroi:

“Ti je një idiote. Faleminderit që më turpërove. Mos më kontakto më”, të cilin e shpërndau vetë tifozja në rrjetet e saj sociale.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com