Franca dhe Portugalia nuk “ndezin”, nuk ka gol në 90 minuta

franca dhe portugalia nuk ndezin nuk ka gol ne 90 minuta
franca dhe portugalia nuk ndezin nuk ka gol ne 90 minuta

Nuk ka fitues në kohën e rregullt mes Francës dhe Portugalisë (Euro 2024).

Skuadrat rrezikuan që në minutat e para, nga një rast për secilën skuadër, me Bruno Fernandes dhe Theo. Në të 62-tën, Maignan i mohoi golin Vitinhas.  Në të 67-tën Kolo Muani shpërdoroi një rast të mirë. Pavarësisht rasteve, nuk pati gol deri në fund, me ekipet që shkuan në shtesë.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts