Fshehu dënimin në Greqi/ Mbahet sot në GJKKO gjyqi për kryebashkiakun e Kuçovës, Hajdari

fshehu denimin ne greqi mbahet sot ne gjkko gjyqi per kryebashkiakun e kucoves hajdari
fshehu denimin ne greqi mbahet sot ne gjkko gjyqi per kryebashkiakun e kucoves hajdari

Mbahet sot procesi gjyqësor për kryebashkiakun e Kuçovës, Kreshnik Hajdari.

Ky i fundit po hetohet nga SPAK për falsifikim të formulari të dekrimializimit, për mosdeklarim të një dënimi në Greqi.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se në seancë do të jetë i pranishëm edhe Lefter Maliqi, ish-kandidat përballë Hajdarit në zgjedhjet e 14 majit për bashkinë e Kuçovës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts