Fundjava, temperaturat e larta dhe ‘1 Maji’, turistët nga Kosova dynden drejt Shqipërisë, radha në Vërmicë-Morinë deri në 70 metra

KOSOVA

Turistët nga Kosova kanë vendosur që këtë fundjavë ta kalojnë në Shqipëri.

Sipas mediave kosovare, radhë deri në 70 metra janë krijuar në dalje të pikës kufitare të Vërmicës për në Morinë.

Disa prej shkaqeve që mund të kenë sjellë këtë dyndje turistësh janë fundjava, temperaturat e larta dhe festa e ‘1 Majit’.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.