Funerali i mbretëreshës/ Princesha 7-vjeçare shpërthen në lot gjatë ceremonisë, detaji i veçantë në pallton e saj që tërhoqi vëmendje

Princesha 7-vjeçare Charlotte, vajza e trashëgimtarit të fronit britanik dhe e princeshës së Uellsit Kate Middleton, shpërtheu në lot gjatë funeralit të Mbretëreshës Elizabeth.

Princesha Charlotte mbërriti në Westminster Abbey me nënën e saj, vëllain e saj Princin George dhe gruan e mbretit, Camilla.  Vajza shtatëvjeçare e Ëilliam dhe Kate ishte e veshur me të zeza, ashtu si nëna e saj.

I vetmi element që “theu” pikturën njëngjyrëshe, ishte një karficë diamanti që kishte vendosur në të majtë të palltos, karficë kjo që iu dha Charlotte nga Mbretëresha Elizabeth.

77747474
77747474

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts