“Fushata e ardhshme e Vuçiçit do të ngrihet mbi barut dhe gjak”/ Analiza nga Artur Zheji: “Vija e Kuqe” u kalua! Nevoja për një paradigmë të re

Nga Artur Zheji Mësymja e vërtetë terroriste në veri të Kosovës, nuk shpërtheu, specialët shqiptarë dhe aleatët specialë, u rrëfyen më të shpejtë dhe shkatërruan fitilin që do të ndizte dhe përgjakte shumë njerëz. Trishtimi i presidentit serb dhe zija kombëtare e Serbisë, për t’i shndërruar terroristët në heronj, flet më shumë se çdo gjë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts