“Fushatë qytetare”/ Veliaj uron drejtuesin e ri të Prishtinës: Mezi pres që të përveshim mëngët për ta çuar me tej vëllazërinë mes kryeqyteteve tona

fushate qytetare veliaj uron drejtuesin e ri te prishtines mezi pres qe te perveshim menget per ta cuar me tej vellazerine mes kryeqyteteve tona

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka uruar drejtuesin e ri të Prishtinës Përparim Rama i cili doli fitues mbrëmjen e sotme. Me një postim në Tëitter Veliaj  shkruan se mezi pret qe te perveshin menget per ta çuar me tej vellazerine mes kryeqyteteve.  Ai ka uruar edhe drejtuesit e tjerë të partive per nje fushate kaq qytetare, per t’u marre shembull nga te gjithë

Veliaj

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts