“Fustani nuk është i përmasave të tua”, 26-vjeçarja i lë të gjithë pa fjalë, humbet 60 kg dhe duket tepër mahnitëse (FOTO)

Një grua amerikane, e cila u ndje e ofenduar nga disa komente që dëgjoi në një dyqan fustanesh nusërie, vendosi që të ndiqte një dietë strikte, si rezultat i së cilës ra 60 kg.

29-vjeçarja Ali Stutz Buch e mori vendimin për t’u dobësuar kur shitësja i tha se fustani që ajo kishte zgjedhur nuk ishte për të, e më pas e drejtoi për te seksioni me masa të mëdha.

Pas kësaj eksperience, gruaja nisi dietë strikte, duke eliminuar karbohidratet dhe sheqernat. Para ditës së dasmës, ajo kishte rënë pothuajse 40 kg.

Edhe pas dasmës ajo vazhdoi të dobësohej, duke rënë 60 kg në total. Këtë rënie në peshë ajo e shoqëroi edhe me operacion plastik për lëkurën e barkut dhe rritjen e gjoksit.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.