Gazetarët regjistrojnë zhurmat e shpërthimeve dhe të sirenave në Kiev

22:03 25/02/2022

Shpërthime nga bombardimet ruse dhe sirenat e alarmit nga pala ukrainase janë të vetmet zhurma që po dëgjohen mbrëmjen e së premtes në Kiev.

Gazetarët kanë regjistruar zhurmat e shpërthimeve dhe sirenat e alarmit që sinjalizojnë qytetarët të gjejnë vendstrehime të sigurta.

Forcat e Armatosura të Rusisë tashmë janë në “portat” e Kievit dhe luftojnë me ushtrinë e Ukrainës. /tvklan.al

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.