Gazetari po raportonte live, ndërtesa pas krahëve shkatërrohet nga sulmet izraelite

11:29 15/05/2021

Një ndërtesë në Gaza u shemb gjatë transmetimit live të “BBC” për shkak të bombave izraelite.

Siç duket në pamje, gazetari arab i “BBC”, Adnan Elbursh dhe skuadra e tij vazhduan të regjistronin, të pavetëdijshëm për atë që do të pasonte.

Në fillim, dëgjohet një shpërthim që pasohet nga të tjerë duke rrëzuar një pjesë të ndërtesës. Më pas, ndërtesa shembet tërësisht.

Luftimet midis izraelitëve dhe palestinezëve kanë vazhduar të përshkallëzohen./tvklan.al


Të ngjashme Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *