Gërdeci/ Shkëlzen Berisha do dëshmojë në gjyq, Zamira Durda: Nuk ka pasur funksion publik

Shkëlzen Berisha do të dëshmojë në gjyq në lidhje me çështjen Gërdeci, ku humbën jetën 26 qytetarë dhe u plagosën qindra të jetë.

Zamira Durda u shpreh kundër faktit të dëshmisë së Shkëlzen Berishës për shkak se nuk ka pasur ndonjëherë funksion publik.

[embedded content]

“Nuk më thotë asgjë për aq kohë sa nuk k a pasur asnjë funksion publik”, u shpreh ajo.

Zamira Dudra humbi djalin e saj 7 vjeç nga tragjedia e Gërdecit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts