‘Gërdeci’/ Sot gjyqi për Mediun, pritet të dëshmojë Shkëlzen Berisha dhe ish-ministri Bumçi

gerdeci sot gjyqi per mediun pritet te deshmoje shkelzen berisha dhe ish ministri bumci
gerdeci sot gjyqi per mediun pritet te deshmoje shkelzen berisha dhe ish ministri bumci

Ashtu siç ishte planifikuar, mbahet sot seanca e radhës në GJKKO për ish-ministrin e Mbrojtjes, Fatmir Mediu për çështjen ‘Gërdeci’.

Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për BalkanWeb pamjet ku shihet Mediu, që hyn në ambientet e SPAK. Ndërkohë, sot pritet që të dëshmojë edhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.

Po ashtu, GJKKO ka thirrur për të dëshmuar edhe ish-ministrin Aldo Bumçi.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts