“Gëzuar Pavarësinë e Shqipërisë!” Presidenti Meta uron shqiptarët me një foto të veçantë, krah nipit të Ibrahim Rugovës

ilir meta nipi i ibrahim rugoves

Presidenti Ilir Meta ka uruar të gjithë shqiptarët sot për ditën e Pavarësisë dhe Ditën e Flamurit tonë Kombëtar me një foto të veçantë.

Në një postim në rrjetet sociale, kreu i shtetit shfaqet duke improvizuar me duar shqiponjën krah nipit të Presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova.

POSTIMI I PLOTE I PRESIDENTIT META

Të dashur miq,

Së bashku me Lekën, nipin e Presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova, ju urojmë të gjithë shqiptarëve kudo ndodhen: Gëzuar Pavarësinë e Shqipërisë, Ditën e Flamurit tonë Kombëtar! 🇦🇱

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *