Gjenden të vdekur tre femijë në Los Angelos, arrestohet nëna

23:14 29/06/2021

Mister shkaqet, policia ndalon nenën e tyre si të dyshuar për ngjarjen e rëndë

Një nënë 28-vjeçare është arrestuar pasi tre fëmijët e saj të vegjël u gjetën të vdekur në shtëpinë në Los Anxhelos. Ngjarja u zbulua në South Ferris Avenue në Los Anxhelosin Lindor.

Mjekët u përpoqën të marrin masa për të shpëtuar jetën e tyre, por të tre fëmijët u gjeten te pajete në vendin e ngjarjes. Fëmijët e identifikuar ishin dy djem dhe një vajzë, të gjithë nën moshën 3 vjeç.

Shkaqet janë të paqarta, por zyrtarët thonë se ende nuk ka dyshime të arsyeshme se te miturit mund të jenë vrarë.  Autoritetet kanë bërë të ditur se nëna e fëmijëve u ndalua për t’u marrë në pyetje si një person i dyshuar.

Ajo dhe një anëtar tjetër i familjes ishin në shtëpi në kohën kur autoritetet zbuluan vdekjen e tre fëmijëve.  Hetuesit thonë se anëtari i familjes telefonoi policinë duke thënë se te vegjlit nuk merrnin frymë.

Ndërsa fqinjët kanë deklaruar se nuk kane vere re shenja te dyshimta tek nëna e tyre. Kurse të afërmit janë shprehur se ata ishin mbledhur për një festë familjare.

Klan News

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.