Gjendet e pajetë në banesë 56-vjeçarja në Peqin, dyshohet se…

gjendet e pajete ne banese 56 vjecarja ne peqin dyshohet se
gjendet e pajete ne banese 56 vjecarja ne peqin dyshohet se

Një 56-vjeçare është gjeture pajetë në banesën e saj në fshatin Lolaj të Peqinit. Policia bën me dije se viktima, me iniciale K.Ç, dyshohet se ka humbur jetën disa ditë më parë, për shkaqe natyrale.

Njoftimi i policisë: 

Peqin/Informacion paraprak

Mesditën e sotme, në fshatin Lolaj, është gjetur e pajetë në banesën ku jetonte vetëm, nga të afërmit e saj, shtetasja K. Ç., 56 vjeçe, e cila paraprakisht dyshohet se e ka humbur jetën disa ditë më parë, për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts