Gjendet i pajetë në detin e Vlorës një 78-vjeçar, ja dyshimet e policisë

gjendet i pajete ne detin e vlores nje 78 vjecar ja dyshimet e policise
gjendet i pajete ne detin e vlores nje 78 vjecar ja dyshimet e policise

Një trup i pajetë është gjetur në det në qytetin e Vlorës ditën e sotme.

Mësohet se trupi i përket një 78-vjeçari, i cili dyshohet se është mbytur në det.

Sakaq, trupi po transportohet drejt morgut për t’u kryer kontrollit për të mësuar saktësisht shkakun.

Njoftimi i plotë:

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:00, shtetasi Sh. K., 78 vjeç, banues në Vlorë, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak sapo ka rënë në kontakt me ujin, te “Plazhi i ri”.

Për pasojë, 78-vjeçari ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon veprimet për përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts