Gjendet i pajetë trupi i një të moshuari në malin e Çajupit, dyshohet se…

Një i moshuar është gjetur i pajetë në malin e Çajupit. Uniformat blu bëjnë me dije se viktima është shtetasi me iniciale K.,M., 73 vjeç, ndërsa dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak.

 Njoftimi i policisë:

-Mëngjesin e sotëm, në malin e Çajupit, është gjetur trupi i pajetë i shtetasit K. M., 73 vjeç (barí), banues në Delvinë. Nga këqyrja e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se 73-vjeçari e ka humbur jetën për shkak të arrestit kardiak.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts