Gjendet i vdekur afër banesës së tij 55-vjeçari, ja çfarë thotë policia

POGRADEC

Gjendet i vdekur pranë banesës së tij një 55-vjeçar në Pogradec.

Sipas informacioneve nga policia, mëngjesin e sotëm, në fshatin Guri i Kuq, Pogradec, në afërsi të banesës ku jetonte i vetëm, është gjetur i pajetë, pa shenja dhune, shtetasi R. T., rreth 55 vjeç.

Zyrtarisht policia deklaron se 55-vjeçari dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts