Gjendet pa shenja jetë në autostradë një 42-vjeçar! Policia sekuestron kamerat e sigurisë, ja çfarë dyshohet

gjendet pa shenja jete ne autostrade nje 42 vjecar policia sekuestron kamerat e sigurise ja cfare dyshohetNjë 42-vjeçar është gjetur i pajetë në autostradën Kavajë-Durrës, në afërsi të Malit të Robit.

ambulance

Sipas policisë, 42-vjeçari i identifikuar me iniciale N.H dyshohet se është përplasur nga një automjet ende i paidentifikuar.

Policia rrugore e Kavajës dhe grupi hetimor po këqyrin kamerat dhe po kryejnë veprime hetimore për të bërë të mundur identifikimin e automjetit,  kapjen dhe arrestimin e drejtuesit të automjetit.

Kavajë/Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit në autostradën Kavajë-Durrës, në afërsi të Malit të Robit, është gjetur pa shenja jete shtetasi N. H., 42 vjeç, banues në Lushnjë.

Nga veprimet e para dyshohet se është përplasur nga një automjet ende i paidentifikuar.

Policia rrugore e Kavajës dhe grupi hetimor po kqyrin kamerat dhe po kryejnë veprime hetimore për të bërë të mundur identifikimin e automjetit, kapjen dhe arrestimin e drejtuesit të automjetit.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts