Gjithçka e shkrumbuar, ja çfarë la pas zjarri gjigant në fabrikën e bojërave në Maminas (VIDEO)

gjithcka e shkrumbuar ja cfare la pas zjarri gjigant ne fabriken e bojerave ne maminas video
gjithcka e shkrumbuar ja cfare la pas zjarri gjigant ne fabriken e bojerave ne maminas video

Pamjet që shihni tregojnë dëmet që la pas zjarri i madh që përfshiu mbrëmë një fabrikë bojërash në Maminas.

Nga flaktë gjigande u shkrumbua një prej magazinave të fabrikës, duke shkaktuar shumë dëme materiale, por fatmirësisht pa pasoja në njerëz.

Gazetarja e News24 dhe BalkanWeb, Klodjana Haxhiaj ka shkuar sot në vendin e ngjarjes, ku shihet se po punohet për pastrimin e mbetjeve nga zjarri, ndërsa gjithçka duket e shkrumbuar.
[embedded content]
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts