GJKKO kalon për gjykim çështjen, Beleri i pranishëm në seancë: Procesi është politik

gjkko kalon per gjykim ceshtjen beleri i pranishem ne seance procesi eshte politik
gjkko kalon per gjykim ceshtjen beleri i pranishem ne seance procesi eshte politik

Ditën e sotme u mbajt seanca për kryebashkiakun e zgjedhur të Himarës, Fredi Belerin. Seanca të cilën GJKKO e kaloi për gjykim. Fredi Beleri kishte njoftuar se nuk do të paraqitej në seancë, por mësa duket më pas ka ndryshuar mendim.

Gazetarja Klodiana Lala tha për BalkanWeb se Beleri është shoqëruar nga policia dhe ka qenë i pranishëm në seancë. Ai deklaroi se procesi ndaj tij është tërësisht politik.

“Procesi ndaj meje është politik”, mësohet të ketë thënë Beleri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts