Gjuajti Romeon me vezë në kokë/ Zarf i Zi për Ledjonën, çfarë vendosi “Vëllai i Madh”

22:40 – 19.03.2024

Gjuajti Romeon me vezë në kokë/ Zarf i Zi për Ledjonën, çfarë vendosi Vëllai i Madh

gjuajti romeon me veze ne koke zarf i zi per ledjonen cfare vendosi vellai i madh
gjuajti romeon me veze ne koke zarf i zi per ledjonen cfare vendosi vellai i madh

Përveç debateve të forta, gjatë ditëve të fundit, në shtëpi banorët kanë krijuar situata duke përdorur dhe ushqimin. Ledjoja fillimisht ka gjuajtur me vezë në kokë Romeon, e më pas Françeska, ka hedhur vezë në shtretërit e disa prej banorëve.

Për këtë veprim, Vëllai i Madh vendosi që ta dënojë Ledjonën, duke e dërguar automatikisht në nominim. Do jetë publiku që do vendosë nëse ajo do largohet apo do qëndrojë në shtëpi.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts