Gjykata e Lartë lë në fuqi dënimin me burg përjetë për “killerin” me pagesë italian, Salvatore Letizia

gjykata e larte le ne fuqi denimin me burg perjete per killerin me pagese italian salvatore letizia
gjykata e larte le ne fuqi denimin me burg perjete per killerin me pagese italian salvatore letizia

Gjykata e Lartë lë në fuqi dënimin me burg përjetë për “killerin” me pagesë italian, Salvatore Letizia.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts