Gjykata shtyu seancën, GJKKO: Avokatët e Berishës nuk kanë kërkuar përjashtimin e Irena Gjokës

gjykata shtyu seancen gjkko avokatet e berishes nuk kane kerkuar perjashtimin e irena gjokes
gjykata shtyu seancen gjkko avokatet e berishes nuk kane kerkuar perjashtimin e irena gjokes

Gjykata e Posaçme shtyu seancën për ish-kryeministrin, Sali Berisha një ditë më parë, për t’i dhënë kohë avokatëve mbrojtës të dorëzojnë kërkesë për përjashtimin e gjyqtares, Irena Gjoka.

Megjithatë këta të fundit nuk kanë dorëzuar asnjë kërkesë këtë premte për përjashtimin e gjyqtares Gjoka.

Njoftimi:

Përshëndetje të nderuar! Në vijim të interesit të shfaqur nga gazetarët Ju bëjmë me dije se deri në orën 16.00, në sekretarin e gjykatës nuk është paraqitur kërkesë me shkrim e avokateve të shtetasit Sali Berisha për përjashtimin e gjyqtares Irena Gjoka! Duke Ju falenderuar për bashkëpunimin!

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts