Gjykata Tiranës jep vendimin, vërtetohet mandati i Erion Veliajt në krye të Bashkisë së Tiranës, pritet betimi

gjykata tiranes jep vendimin vertetohet mandati i erion veliajt ne krye te bashkise se tiranes pritet betimi
gjykata tiranes jep vendimin vertetohet mandati i erion veliajt ne krye te bashkise se tiranes pritet betimi

Gjykata Tiranës ka dhënë vendimin për vërtetimin e mandatit të Erion Veliajt si kryetar i Bashkisë së Tiranës.

Pas këtij vendimi, i hapet rruga hapit të fundit, ceremonisë së betimit të kryebashkiakut Veliaj për mandatin e ri.

Veliaj ka arritur të fitojë bindshëm në të gjitha njësitë e Tiranës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts