“Gjykata zvarrit procesin ndaj Berishës”, shtyhet seanca, Gjokutaj: Mbahet më 19 korrik. Na u kërkua pagesë për…

gjykata zvarrit procesin ndaj berishes shtyhet seanca gjokutaj mbahet me 19 korrik na u kerkua pagese per
gjykata zvarrit procesin ndaj berishes shtyhet seanca gjokutaj mbahet me 19 korrik na u kerkua pagese per

Seanca e cila u mbajt sot në GJKKO për kreun e PD Sali Berisha, u shty për datën 19 korrik.

Avokati Genci Gjokutaj, në një deklaratë për gazetarët, u shpreh se për vënien në dispozicion të dokumenteve i është kërkuar pagesë.

“Kolegu ka ardhur në Gjykatë dhe i kanë vënë kusht që dokumentet merren nëpërmjet pagesës.

Është praktika e zotit Beqaj që i janë dhënë aktet edhe pa pagesë. Ne i kemi të nevojshme. Gjykata ka gabuar, bën atë që thotë SPAK”, u shpreh ai.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts