Gjyqi i Jorgo Goros/ Lihet në burg kryebashlkiaku i arrestuar, masa për Bilbil Aliajn

gjyqi i jorgo goros lihet ne burg kryebashlkiaku i arrestuar masa per bilbil aliajn
gjyqi i jorgo goros lihet ne burg kryebashlkiaku i arrestuar masa per bilbil aliajn

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg për Jorgo Goron.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për Balkanweb se togat e zeza kanë ndryshuar masën e sigurisë për ish-drejtorin e Kadastrës, Bilbil Aliajn.

Aliaj është lënë në detyrim paraqitje.

Ndërsa për Vezir Gjikokën u la në fuqi masa e arrestit në shtëpi.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts