Godet me grusht punonjësin e OSHEE-së, arrestohet 21-vjeçari në Tiranë

godet me grusht punonjesin e oshee se arrestohet 21 vjecari ne tirane
godet me grusht punonjesin e oshee se arrestohet 21 vjecari ne tirane

Policia në Tiranë ka arrestuar një 21-vjeçar, pasi ka qëlluar me grusht një punonjës të OSHEE-së.

Efektivët ne kryeqytet shprehen se goditja me grusht e punonjësit të OSHEE-së ka ndodhur për shkak të detyrës.

“U arrestua A. Gj., 21 vjeç, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Jordan Misja”, ka goditur me grusht një punonjës të OSHEE-së, për shkak të detyrës”, thuhet në njoftimin e policisë.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts