Goditje për trajnerin Shehi, ylli i Tiranës përfundon sezonin. Ja arsyeja


Agustin Torasa e ka mbyllur sezonin futbollistik.

torasa

Braziliani me të gjitha gjasat nuk do të jetë sot në fushë dhe dy sfidat me Apoloninë dhe Skënderbeun. Argjentinasi është dëmtuar pas një përplasjeje në derbi.

Gjatë përplasjes ai ka krisur disa brinjë te pjesa e ijës dhe në këto kushte e ka të pamundur të luajë futboll. Klubi i ka bërë futbollistit edhe grafitë dhe ka rezultuar që lojtari ka krisur brinjët.

Argjentinasi është i detyruar që të rrijë pushim, ndërsa dje ishte i pranishëm në “Skënder Halili” për të parë stërvitjen.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.