Grabitën me dhunë një dyqan në Lushnjë, 2 të rinjtë kapen para se të arratisen

Dy të rinj janë arrestuar ditën e sotme në Lushnje pasi grabitën me dhunë një dyqan.

Raportohet se 29-vjeçari Demir Ymeri dhe 26-vjeçari Haki Xhindi u kapën pasi tentuan të arratisen me automjetin e tyre pas vjedhjes së dyqanit.

Sakaq, vijon puna për zbardhjen e vjedhjeve të tjera që mund të jenë kryer nga këta 2 shtetas.

[embedded content]

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts