Grabitësit e armatosur hyjnë në një argjendari në Suharekë, plagoset një polici. Pamje nga momenti

Një zyrtar i Policisë së Kosovës është plagosur, teksa patrulla me të cilën ishte iu përgjigj informacioneve për një grabitje që ishte duke u zhvilluar në një argjendari në Suharekë. Zëdhënësi i Policisë rajonale të Prizrenit, Shaqir Bytyqi, tha për Radion Evropa e Lirë se polici i plagosur ka marrë tretman mjekësor dhe është jashtë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts