Grabitet posta private në Tiranë, autori merr paratë dhe largohet me motor

Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në  rrugën “5Maji” në Tiranë. Mësohet se një person është futur në filialin e një poste private, ka marrë një shumë parash dhe më pas është larguar me motor.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Gjithashtu policia kanë ngritur pika kontrolli dhe  po krehin zonën, për të bërë të mundur kapjen e autorit.

NJOFTIMI:

Më datë 17.05.2023, rreth orës 21:15, në rrugën “5 Maji”, një person ende i paidentifikuar, i cili mbante një send të dyshuar si mjet prerës, është futur në filialin e një poste private, ka marrë një shumë parash dhe është larguar me një motomjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Shërbimet e Policisë kanë ngritur pika kontrolli dhe po krehin zonën, për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts