Grabitje me armë në fshatin Prush të Tiranës, autorët qëllojnë edhe drejt policisë

grabitje me arme ne fshatin prush te tiranes autoret qellojne edhe drejt policise
grabitje me arme ne fshatin prush te tiranes autoret qellojne edhe drejt policise

Një tentativë grabitje me armë zjarri është regjistruar pasditen e sotme në një banesë në fshatin Prush të Tiranës.

Gazetari Igli Çelmeta thotë se familjarët kanë njoftuar policinë në kohë dhe forcat e rendit kanë shkuar drejt vendit të ngjarjes, por autorët e grabitjes kanë qëlluar edhe drejt forcave të rendit duke rrezikuar jetën e tyre.

Ndërkaq, policia është kundërpërgjigjur po me armë zjarrit. Fatmirësisht nuk ka asnjë person të lënduar.

Policia është vënë në ndjekje të autorëve.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts