Grabitje në mes të ditës në Los Angeles, dy persona të armatosur futen në lokal dhe terrorizojnë klientët (VIDEO)

Një kafene në Los Angeles është grabitur nga disa persona, në një kohë kur godina ishte e frekuentuar nga dhjetëra fermerë.

Pamjet e sigurisë kanë treguar momentin, kur dy persona të armatosur, e të maskuar, futen për në kafene. Njëri prej grabitësve nis të kontrollojë xhepat e një klienti, ndërsa tjetri, kërkon çantat e grave.

Gjithashtu shihet, se si një grua lëshon celularin në tokë dhe i dyshuari e merr dhe e fut në një qese. Grabitja ka zgjatur më pak se 20 sekonda e pas saj, të dyshuarit largohen me shpejtësi. Departamenti i Policisë në Los Angeles tha se nuk ka raportime për të lënduar.

Pronari i kafenesë ia ka dërguar filmimet Fox News dhe ka thënë: E di që kjo gjë mund të reflektoj negativisht për biznesin tim, por ama, heshtja nuk do të ndihmojë askënd”.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *