“Grua pa karakter, je e nivelit…”- Ofendime dhe përplasje mes dy aktorëve në BBVIP, Romeo-Eglës: S’të zë gjumi nga e liga! Konkurrentja: Mos ma ngre zërin! Je kopje e shëmtuar

grua pa karakter je e nivelit ofendime dhe perplasje mes dy aktoreve ne bbvip romeo egles ste ze gjumi nga e liga konkurrentja mos ma ngre zerin je kopje e sDy aktorët konkurrentë në Big Brother VIP, Romeo Veshaj dhe Egla Ceno kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin.

romeo egla

Me tone të larta dhe ofendime, ata shpërthyen ndaj njëri-tjetrit, ku shkak është bërë aktorja e cila është tallur me mbiemrin e Romeos.

“Je një grua pa karakter”- i tha Romeo, Eglës, e cila e paralajmëroi Romeon që të ketë kujdes me fjalët dhe të mbajë vendin që i takon.

“Ti je një grua e nivelit “zh”, që shtyp të tjerët vetëm për interesat e tua”- iu drejtua aktori konkurrentes së “BBV”, duke vazhduar: “Ti je e shëmtuar moj. Ty nuk të zë gjumi nga e liga, bukëshkalë”.

Nga ana tjetër Egla i tha aktorit që është një kopje e shëmtuar që mesa duket ajo e kishte fjalën për vëllain e tij Donald Veshaj.

Debati:

Romeo: Je një grua pa karakter

Egla: Ëhëë. U po më rrëshqasin fjalët Veshaj

Romeo: Po s’ke karakter moj zemra

Egla: Po më rrëshqasin fjalët

Romeo: U talle prap. Të thashë dje mos ma përmend më mbiemrin dhe u talle prap. Ky është niveli jot zemër, niveli “zh”

Egla: Dy standartësh

Romeo: Ti je niveli “zh”

Egla: Kujdes me fjalët. Mbaj vendin tënd

Romeo: Ti je një grua e nivelit “zh”, që shtyp të tjerët vetëm për interesat e tua

Egla: Mbaj vendin tënd. Ore mos ma ngre zërin mua

Romeo: Ty s’të zë gjumi moj. Ti përpëlitesh në krevat nga të qarat

Egla: Ti je dy standartësh

Romeo: Ti je e shëmtuar moj. Ty nuk të zë gjumi nga e liga, bukëshkalë

Egla: Ti je një kopje e shëmtuar

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts