‘Gruaja e rekordeve’, Angelina Jolie bëhet përdoruesja e parë e Instagramit që numëron miliona ndjekës në pak orë

Angelina Jolie është bërë përdoruesja më e shpejtë në Instagram që ka fituar një milion ndjekës.

Aktorja 46-vjeçare iu bashkua rrjetit të famshëm social gjatë fundjavës dhe ajo shpejt ka grumbulluar miliona ndjekës në Instagram, shkruan DailyMail.

Angelian

Aktorja e “Eternals” tejkaloi Rupert Grint dhe Sir David Attenborough për këtë rekord, pasi ajo grumbulloi 2.1 milionë ndjekës të rinj në më pak se tri orë.

Angeliann

Ndërsa tani numëron mbi 9 milionë ndjekës.

Jolie nuk ka pasur asnjëherë më parë logari në Instagram ndërkohë që vendosi të hapë një të tillë për ndërgjegjësimin e situatës në Afganistan.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.