Grupi B është “zjarr”, mësoni përballjet e ditës së sotme në Kategorinë e Parë

SHPËRNDAJE

Do të luhen ditën e sotme, duke filluar nga ora 13:30, 3 ndeshje në grupin B, në Kategorinë e Parë.

topi-kategoria-e-pare

Padyshim vëmendja më e madhe është te Tomori-Egnatia, ndeshje mes skuadrave të dy vendeve të para. Të dy ekipet po kalojnë një formë të shkëlqyer dhe do të kërkojnë të vazhdojnë serinë pozitive.

Përballje interesante është edhe ajo mes Pogradecit e Egnatias, me liqenorët, që në javët e fundit kanë mposhtur të gjithë që kanë dalë përpara dhe të njëjtën gjë kërkojnë edhe sot.

Ndërkohë Besa do të kërkojë me çdo kusht fitoren ndaj Elbasanit.

CEEE9B24-ABBD-4F04-96FF-B74743CCA3CC

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.