Grushte dhe karrige në ajër, sherr masiv në një nga plazhet më të frekuentuara të Anglisë (VIDEO)

Një përleshje masive është regjistruar në një nga plazhet më të frekuentuar të Anglisë.

Mediat e huaja, kanë publikuar pamjet e përleshjes, ku shihen pushues duke u grushtuar e duke hedhur në drejtim të njëri-tjetrit karrige e sende të tjera të forta.

Mbi ngjarjen policia ka nisur një hetim, ndërsa nuk dihet ende arsyet që dërguan në nisjen e këtij sherri.

Dëshmitarët kanë shprehur të gjithë shqetësimin e tyre mbi rastin, duke thënë se të gjithë skenën e ndoqën edhe fëmijët, të cilët u frikësuan së tepërmi.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.