Grushte e shkelma, sherr mes vajzave në Kosovë, publikohen pamjet (VIDEO)

Një sherr mes 4 vajzave ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Pejës.

Në pamjet e publikuara nga mediat kosovare, shihen 3 vajza, të cilat godasin me grushte e shkelma një vajzë tjetër.

Ende nuk dihet se cili është shkaku i sherrit, ndërkohë mësohet se policia ka dijeni për ngjarjen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.